Navroad strona polskiego producenta elektroniki użytkowej

Marka NavRoad należy do firmy Jamicon, importera i producenta elektroniki użytkowej. W ofercie firmy znajduje się szeroka gama urządzeń takich jak smartfony, tablety czy nawigacje GPS.

Do stworzenia strony posłużył system Wordpress a moja praca polegała na zaprogramowaniu od podstaw motywu graficznego w technice RWD oraz rozbudowie systemu CMS o dodatkowe funkcjonalności związane z wymaganiami klienta. Projekt graficzny powstał w firmie Webidea.

Konstrukcja strony zastosowane rozwiązania i kluczowe cechy

Navroad - strona startowa, slider, jquery,css
Jednym z elementów strony startowej jest animowany pokaz slajdów mojego autorstawa, na którym prezentowane są nowości produktowe. Efekt przejścia między slajdami stworzyłem za pomoca animacji CSS a całość jest kontroluję skryptem JavaScript wykorzystującym bibliotekę jQuery.
Navroad - siatka, produktów
Podstawowym składnikiem strony Navroad jest rozbudowany katalog produktów. Moim zadaniem było zbudowanie mechanizmu katalogu w taki sposób aby można było łatwo dodawać nowe produkty, a także umożliwić odwiedzającym stronę wyszukiwanie i porównywanie urządzeń.
Navroad - rwd
Głównym wymogiem stawianym przede mną było to, żeby strona działała także na szeroko pojętych urządzeniach mobilnych. Dzięki zastosowaniu podejścia RWD (Responsive Web Design) strona płynnie skaluje się aż do najmniejszych rozmiarów co pozwala na bezproblemową obsługę na smartfonach i tabletach.

Podsumowanie odnośniki i podstawowe informacje