Envistar strona internetowa firmy rekrutacyjnej

Główną działalnością firmy Envistar jest dostraczanie usług zatrudnienia zewnętrznego. Firma posiada bogatą wiedzę i doświadczenie z zakresu poszukiwania i rekrutacji wykwalifikowanej siły roboczej.

Bazą dla strony Envistar jest system Wordpress a moje zadanie polegało na zaprogramowaniu od podstaw motywu graficznego w technice RWD na podstawie projektu graficznego. Strona do działania wymagała także dodatkowej funkcjonalności w postaci katalogu ofert pracy.

Konstrukcja strony zastosowane rozwiązania i kluczowe cechy

Envistar - strona startowa, slider, jquery,css
Głównym elementem strony startowej jest animowany pokaz slajdów mojego autorstawa. Efekt przejścia między slajdami stworzony został za pomoca animacji CSS a całość jest kontrolowana skryptem JavaScript wykorzystujacym bibliotekę jQuery.
Envistar - katalog ofert pracy
Kluczowym składnikiem prezentowanej strony internetowej jest katalog zawierający oferty pracy. Mechanizm katalogu opracowałem w formie wtyczki dla systemu Wordpress.
Envistar - rwd
Stronę od podstaw zbudowałem z uzwzględnieniem podejścia RWD (Responsive Web Design), dzięki czemu można ją bezproblemowo wyświetlać na komputerze jak i na ekranie smartfona lub tabletu.

Podsumowanie odnośniki i podstawowe informacje