Advertising USB strona internetowa producenta pamięci USB do zastoswań reklamowych

Advertising USB jest marką należącą do jednego z największych w naszym kraju producentów pamięci przenośnych i akcesoriów komputerowych. Pamęci USB należą do najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Firma Advertising USB posiada szeroki wachlarz produktów, które możną ozdobić nadrukiem lub grawerunkiem.

Stronę tworzyłem jako pracownik firmy Webidea. Podstawą strony jest system Wordpress, a ja musiałem zaprogramowac od podstaw szablon graficzny w technice RWD a także pozostałe, niezbędne funkcjonalności.

Konstrukcja strony zastosowane rozwiązania i kluczowe cechy

Advertising USB - strona startowa, slider, jquery,css
Głównym elementem strony startowej jest animowany pokaz slajdów mojego autorstawa. Efekt przejścia między slajdami stworzony został za pomoca animacji CSS a całość jest kontrolowana skryptem JS wykorzystujacym bibliotekę jQuery.
Advertising USB - katalog produktów
Integralną częścią strony internetowej jest rozbudowany katalog produktów wyposażony w funkcjonalny filtr pozwalający wyszukiwać produkty spełniające zadane kryteria.
Advertising USB - rwd
Strona od podstaw została zbudowana z uzwzględnieniem podejścia RWD, dzieki czemu można ją bez problemowo wyświetlać na komputerze jak i ekranie smartfona.

Podsumowanie odnośniki i podstawowe informacje